W Pisarzowicach rozegrany został turniej badmintona 7. YONEX BAD-CUP Pisarzowice. Wzięło w nim udział ponad 30 badmintonistów z całego Dolnego Śląska. Turniej rozegrany został w trzech kategoriach: open, amator i 40+.
W klasyfikacji Open wygrał Sebastian Regeńczuk (Wrocław), drugi był Mateusz Piasecki (Krzeszów), trzeci Grzegorz Kłębczyk (Krzeszów).
W kategorii Amator pierwsze miejsce zajął Andrzej Kowalski (Złotoryja), drugie Jakub Kowalski (Złotoryja), trzecie Patryk Straus (Pisarzowice).
W grupie 40+ najlepszy był Marcin Mazur (Przedwojów), drugie miejsce zajął Waldemar Gliszczyński (Krzeszów), trzecie Tomasz Witkowski.

fot. organizatorzy
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze