Reklama

Siódma edycja

W Pisarzowicach rozegrany został turniej badmintona 7. YONEX BAD-CUP Pisarzowice. Wzięło w nim udział ponad 30 badmintonistów z całego Dolnego Śląska. Turniej rozegrany został w trzech kategoriach: open, amator i 40+.

W klasyfikacji Open wygrał Sebastian Regeńczuk (Wrocław), drugi był Mateusz Piasecki (Krzeszów), trzeci Grzegorz Kłębczyk (Krzeszów).

W kategorii Amator pierwsze miejsce zajął Andrzej Kowalski (Złotoryja), drugie Jakub Kowalski (Złotoryja), trzecie Patryk Straus (Pisarzowice).

W grupie 40+ najlepszy był Marcin Mazur (Przedwojów), drugie miejsce zajął Waldemar Gliszczyński (Krzeszów), trzecie Tomasz Witkowski.

 fot. organizatorzy

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama