W ósmej edycji badmintonowego turnieju Yonex Bad-Cup wystartowało 53 zawodników głównie z Dolnego Śląska. Część uczestników grała w dwóch kategoriach.
Aktualizacja 26.03.2023.
Podczas turnieju rozegrane zostały 93 mecze.
W kategorii Amator wygrał Kuba Górski. Drugie miejsce zajęła Daria Włodarczyk, a trzecie Darek Dydrych.
W kategorii Open najlepszy był Mateusz Kawka. Drugie miejsce wywalczył Piotr Pluta, trzecie Łukasz Piśnicki.
W kategorii Debel wygrali Łukasz Piśnicki / Artur Ciesielski. Drugie miejsce zajęli Daria Wlodarczyk / Piotr Pluta, trzecie Mateusz Kawka / Michał Mazur.
Niestety w tym roku nie obyło się bez kontuzji. Jeden z badmintonistów wymagał pomocy medycznej.
Oryginalna informacja
Turniej rozegrany został w Pisarzowicach. Po raz pierwszy rozegrana została rywalizacja deblowa. Zgłosiło się do niej 20 par. Uczestnicy rozgrywek deblowych mogli również zagrać w turnieju indywidualnym w kategorii amator lub open.
Turniej rozpoczęły rozgrywki grupowe. Najlepsi badmintoniści awansowali do fazy pucharowej, w której wyłonieni zostali zwycięzcy.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze