Reklama

8. Yonex Bad-Cup

W ósmej edycji badmintonowego turnieju Yonex Bad-Cup wystartowało 53 zawodników głównie z Dolnego Śląska. Część uczestników grała w dwóch kategoriach.

Aktualizacja 26.03.2023.

Podczas turnieju rozegrane zostały 93 mecze.

W kategorii Amator wygrał Kuba Górski. Drugie miejsce zajęła Daria Włodarczyk, a trzecie Darek Dydrych.

W kategorii Open najlepszy był Mateusz Kawka. Drugie miejsce wywalczył Piotr Pluta, trzecie Łukasz Piśnicki.

W kategorii Debel wygrali Łukasz Piśnicki / Artur Ciesielski. Drugie miejsce zajęli Daria Wlodarczyk / Piotr Pluta, trzecie Mateusz Kawka / Michał Mazur.

Niestety w tym roku nie obyło się bez kontuzji. Jeden z badmintonistów wymagał pomocy medycznej.

Reklama

Oryginalna informacja
Turniej rozegrany został w Pisarzowicach. Po raz pierwszy rozegrana została rywalizacja deblowa. Zgłosiło się do niej 20 par. Uczestnicy rozgrywek deblowych mogli również zagrać w turnieju indywidualnym w kategorii amator lub open.

Turniej rozpoczęły rozgrywki grupowe. Najlepsi badmintoniści awansowali do fazy pucharowej, w której wyłonieni zostali zwycięzcy.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama