W niedzielę (7 września) druhowie ze wszystkich jednostek OSP z terenu gminy Kamienna Góra zapraszają na XII Memoriał imienia Włodka Respondka i Zdzisława Cebuli.
Memoriał, który obecnie jest formą zabawy dla Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych, ma upamiętniać dwóch druhów - przyjaciół młodzieży.
Impreza odbędzie się w Leszczyńcu na boisku sportowym. Początek godzina 14:00.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze