W Pisarzowicach odbył się jedenasty Memoriał imienia Włodzimierza Respondka i Zdzisława Cebuli dla Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych.
Corocznie druhowie organizują zawody dla młodzieży. W 2024 roku ze względu na warunki pogodowe zrezygnowano z rozstawiania toru do CTiF.
Członkowie MDP z terenu gminy Kamienna Góra integrowali się na boisku przy grillu, a na zakończenie pojechali złożyć wieńce przy grobach zasłużonych dla młodzieży druhów.
Wśród gości znalazła się Żeńska Drużyna Pożarnicza z Granowic (powiat jaworski).
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze