Centrum Kultury w Kamiennej Górze zaprasza na kolejne spotkanie z flamingiem Molto. Tym razem Molto przeniesie słuchaczy do świata filmowych opowieści.
Podczas koncertu zabrzmią najpiękniejsze melodie z takich bajek jak „Zwierzogród”, „Coco”, „Vaiana”, „Balerina”, „Król Lew” czy „Kopciuszek”. Na scenie wystąpią: Dominika Łukasiewicz – klarnet i animacja, Emilia Francuziak – puzon i animacja oraz Krzysztof Pachołek – wokal i instrumenty klawiszowe wraz z zespołem „Czas Muzyki”.
Koncert z flamingiem Molto to audycje umuzykalniające, podczas których dzieci i dorośli poznają instrumenty, ich brzmienie i rolę w opowieści.
Koncert odbędzie się 31 maja, początek o godzinie 16:00. Wstęp wolny.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze