Pierwszy mecz w 3 lidze rozegraliśmy na wyjeździe w Złotoryi. Faworytem na papierze był zespół gospodarzy.
Rozpoczęliśmy w bardzo dobrym stylu, uzyskując dwupunktowe prowadzenie do stanu 12:10. Od tego momentu zaczęliśmy powiększać przewagę 16:11, 21:14, 24:17. Ostatecznie wygraliśmy seta do 19.
W drugim secie zespół gospodarzy nie był w stanie zatrzymać dobrze grających zawodników Sudetów. Od początku dyktowaliśmy warunki gry. Dzięki świetnej zagrywce prowadziliśmy kolejno: 4:1, 6:2, 11:3, 16:4, 18:6. Ostatecznie drużyna Złotoryi ugrała tylko 10 punktów.
W trzecim secie wkradło się lekkie rozluźnienie. Popełniliśmy zbyt wiele błędów w zagrywce, kilka ataków nie trafiło w boisko, gospodarze lepiej zaczęli bronić. Prowadziliśmy wyrównaną grę do stanu 18:18, wtedy to Złotoryja odskoczyła na cztery punkty. Wydawać by się mogło, że trzeci set można spisać na straty, ale nic z tych rzeczy. Po wziętym czasie (18:22) zdobyliśmy pięć punktów z rzędu i pewnym było, że nie oddamy tego seta bez walki. Zachowaliśmy więcej spokoju i dokładności w końcówce i mogliśmy cieszyć się ze zwycięstwa do 25 i w całym spotkaniu 3:0!
KKS RenBut Złotoryja - KS Sudety Kamienna Góra 0:3
Zagraliśmy w składzie:
Gryczuk, Szujewski, Michno, Gmyr, Łysek, Moszyk, Salmanowicz (L) ? Chojnowski, Majka, Bąk, Dzimitrowicz, Bocheński
Już za tydzień gramy pierwszy mecz u siebie. Zapraszamy kibiców na salę Szkoły Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze ?wejście od strony PKS-u? 10.10.2015 na godzinę 17:00. Podejmować będziemy drużynę BTS ELEKTROS BOLESŁAWIEC, która w pierwszej kolejce przegrała spotkanie w Żarowie.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze