Polacy korzystający z zimowych atrakcji po czeskiej stronie granicy mogą spotkać polskich policjantów.
Wczoraj (sobota, 6 stycznia) w Pecu pod Śnieżką służbę pełnił polsko-czeski patrol policji. Czeskich kolegów wspierali funkcjonariusze z Lubawki.
Wspólny patrol to część współpracy komend z Kamiennej Góry i czeskiego Trutnova.
O współpracy pisaliśmy m.in.:
Trwa współpraca
Pościg transgraniczny
Międzynarodowy patrol
Trwa współpraca

fot. policja Kamienna Góra
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze