Wczoraj (środa, 25 października) na drogach powiatu kamiennogórskiego pracował wspólnypatrolpolicji z Polski i Czech.
Wczorajszy wspólny patrol "drogówki" to część współpracy przygranicznych komend. Podczas wspólnej pracy policjanci poznają specyfikę pracy kolegów po drugiej stronie granicy.
Funkcjonariusze biorą również udział we wspólnych ćwiczeniach.
fot. Policja Kamienna Góra
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze