Strażacy z Krzeszowa zapraszają na jubileusz 80-lecia jednostki. Obchody zaplanowane są na 12 lipca.
O godzinie 13 w bazylice w Krzeszowie rozpocznie się msza święta w intencji strażaków. Po niej (14:00) rozpocznie się przemarsz pododdziałów na uroczysty apel na placu przy remizie.
Podczas uroczystości zaplanowano m.in. nadanie nowego sztandaru, odsłonięcie pamiątkowej tablicy, ślubowanie nowych członków.
Od 15:30 trwać będzie piknik strażacki.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze