Dzisiaj (środa, 17 grudnia) na drogach powiatu kamiennogórskiego pracował wspólny patrol policji z Czech i Polski.
Kamiennogórscy policjanci wznowili współpracę z czeskimi kolegami. W ramach nowego porozumienia odbywały się już wspólne patrole po czeskiej stronie granicy. Dzisiaj, po raz pierwszy, policjanci pełnili wspólną służbę na terenie powiatu kamiennogórskiego.
Wspólne patrole to tylko część współpracy. Policjanci uczestniczyć będą m.in. we wspólnych ćwiczeniach.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze