Reklama

Walczą o 10 miejsce

Dzisiaj, sobota 9 stycznia, drużyna KS Sudety Kamienna Góra rozpoczyna walkę o miejsca 10-19 w III Lidze siatkówki mężczyzn.

 

W rundzie zasadniczej w grupie A kamiennogórska drużyna zajęła czwarte miejsce. To nie wystarczyło aby grać o najwyższe miejsca w lidze. W grupie lepsze okazały się zespołu: BTS Bolesławiec, UKS PCO-Volley Żarów i MUKS Ikar Legnica. 

W walce o dziesiątą lokatę biorą udział: MKS Rosiek Syców,  KS Sudety Kamienna Góra,  UKS Tygrysy Strzelin,  KKS Ren-But Złotoryja,  SMS Olimp Oborniki Śląskie, MKS Olavia Oława, TS Volley Jelcz Laskowice, Klub Siatkarski Jelenia Góra, ULKS Ogień Żmigród.

 W sumie w finałach rozegranych zostanie 14 kolejek. Mecze będą rozgrywane do 14 kwietnia. 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama