Dzisiaj, sobota 9 stycznia, drużyna KS Sudety Kamienna Góra rozpoczyna walkę o miejsca 10-19 w III Lidze siatkówki mężczyzn.
W rundzie zasadniczej w grupie A kamiennogórska drużyna zajęła czwarte miejsce. To nie wystarczyło aby grać o najwyższe miejsca w lidze. W grupie lepsze okazały się zespołu: BTS Bolesławiec, UKS PCO-Volley Żarów i MUKS Ikar Legnica.
W walce o dziesiątą lokatę biorą udział: MKS Rosiek Syców, KS Sudety Kamienna Góra, UKS Tygrysy Strzelin, KKS Ren-But Złotoryja, SMS Olimp Oborniki Śląskie, MKS Olavia Oława, TS Volley Jelcz Laskowice, Klub Siatkarski Jelenia Góra, ULKS Ogień Żmigród.
W sumie w finałach rozegranych zostanie 14 kolejek. Mecze będą rozgrywane do 14 kwietnia.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze