Reklama

Umowa na Ogorzelec

W ciągu 18 miesięcy ma zostać wyremontowana droga gminna prowadząca przez Ogorzelec. Dzisiaj rozstrzygnięty został przetarg, w którym wybrany ofertę miejscowej firmy.

W przetargu złożone zostały dwie oferty. Korzystniejszą propozycję przedstawiła firma A.J.M. z Czadrowa. Wykonanie prac wyceniła na 7,3 mln zł. Gmina na to zadania miał 5,5 mln zł rządowych dotacji.

Wybrany wykonawca musi opracować dokumentacje projektową oraz wykonać prace budowlane. - Wykonawca jest zobowiązany zmodernizować wskazane części dróg o długości łącznej ok. 1784,73 mb, wraz z poboczami, zjazdami, mijankami, miejscami postojowymi, rowami przydrożnymi, odwodnieniami liniowymi, kanalizacją deszczową, zatokami autobusowymi, przepustami kołowymi, przepustami skrzynkowymi (na potoku Świdnik), kładkami pieszo-jezdnymi nad potokiem Świdnik, usunięciem kolizji z istniejącą infrastrukturą inną niż drogowa, urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego, zmianą lokalizacji wiaty przystankowej, itd. - czytamy w ogłoszeniu o przetargu.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama