W ciągu 18 miesięcy ma zostać wyremontowana droga gminna prowadząca przez Ogorzelec. Dzisiaj rozstrzygnięty został przetarg, w którym wybrany ofertę miejscowej firmy.
W przetargu złożone zostały dwie oferty. Korzystniejszą propozycję przedstawiła firma A.J.M. z Czadrowa. Wykonanie prac wyceniła na 7,3 mln zł. Gmina na to zadania miał 5,5 mln zł rządowych dotacji.
Wybrany wykonawca musi opracować dokumentacje projektową oraz wykonać prace budowlane. - Wykonawca jest zobowiązany zmodernizować wskazane części dróg o długości łącznej ok. 1784,73 mb, wraz z poboczami, zjazdami, mijankami, miejscami postojowymi, rowami przydrożnymi, odwodnieniami liniowymi, kanalizacją deszczową, zatokami autobusowymi, przepustami kołowymi, przepustami skrzynkowymi (na potoku Świdnik), kładkami pieszo-jezdnymi nad potokiem Świdnik, usunięciem kolizji z istniejącą infrastrukturą inną niż drogowa, urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego, zmianą lokalizacji wiaty przystankowej, itd. - czytamy w ogłoszeniu o przetargu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze