W ostatnim meczu w tym roku siatkarze KS Sudety zagrali na wyjeździe z MKS Pogoń Góra.
MKS Pogoń Góra : KS Sudety Kamienna Góra - 3:0 (25:23, 25:14, 25:19).
Siatkarze trzeciej ligi wrócą na parkiety 7 stycznia 2017 roku. Sudety w tej kolejce będą pauzować. Zagrają dopiero 14 stycznia, na wyjeździe, z KKS Ren But Złotoryja.
Wynik za dzps.pl
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze