W najbliższą sobotę (21 stycznia) w ramach rozgrywek III ligi piłki siatkowej KS Sudety Kamienna Góra podejmować będą UKS Tygrysy Strzelin.
W najbliższą sobotę (21 stycznia) w ramach rozgrywek III ligi piłki siatkowej KS Sudety Kamienna Góra podejmować będą UKS Tygrysy Strzelin.
Mecz rozpocznie się o godzinie 17.00 na sali Szkoły Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze (ul. Jeleniogórska 7). Wstęp bezpłatny.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze