W sobotę (12 listopada) w Kamiennej Górze rozegrany zostanie mecz trzeciej ligi siatkówki mężczyzn.
W sobotę (12 listopada) w Kamiennej Górze rozegrany zostanie mecz trzeciej ligi siatkówki mężczyzn.
W sali Szkoły Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze KS Sudety podejmować będzie PKPS Siatkarz Bierutów.
Mecz rozpocznie się o godzinie 17:00. Wstęp bezpłatny.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze