Siatkarze KS Sudety w ramach rozgrywek III ligi w sobotę (29 października) podejmować będą ULKS Ogień Żmigród.
Siatkarze KS Sudety w ramach rozgrywek III ligi w sobotę (29 października) podejmować będą ULKS Ogień Żmigród.
Mecz rozpocznie się o godzinie 17:00 w hali Szkoły Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze (ul. Jeleniogórska 7).
Wstęp bezpłatny

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze