Młodzi siatkarze KS Sudety Kamienna Góra rozpoczęli drugi dzień rozgrywek w ramach XXII Ogólnopolskiego Turnieju Siatkówki Kinder+Sport w Częstochowie.
Aktualizacja 16:40
trójki
KS Sudety : MKS Będzin S.A. II - 0:2 (12:15, 8:15)
Jutro mecz z UKS Serbinów Biała Podlaska o 45 miejsce w turnieju.
czwórki
KS Sudety : UKS Jedynka Jaworzno - 1:2 (15:12, 15:17, 10:12)
Jutro ostatni mecz o 45 miejsce w turnieju.
Aktualizacja 14:58
trójki
KS Sudety : Białostocka Akademia Siatkówki II Białystok - 2:1 (6:15, 15:5, 12:10)
Aktualizacja 14:20
czwórki
KS Sudety : Akademicki Klub Sportowy Rzeszów I - 1:2 (9:15, 15:13, 12:14)
Oryginalna infromacja
W turnieju grają drużyny chłopców - trójki i czwórki.
Trójki - grają o miejsca 41-48:
KS Sudety : SP 13 KS Lechia Tomaszów Maz. - 2:1 (9:15, 19:17, 17:15)
Czwórki - grają o miejsca 41-48:
KS Sudety : UKS Piast Krotoszyn 2 - 2:1 (11:15, 16:14, 11:7)
Wyniki za aplikacją organizatorów.
Piątkowe wyniki znajdziesz tutaj
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze