Młodzi siatkarze KS Sudety Kamienna Góra zakończyli udział w XXII Ogólnopolskim Turnieju Siatkówki Kinder+Sport w Częstochowie.
Dzisiaj obie drużyny rozegrały mecze o miejsce 45. Trójki tę rywalizację wygrał, czwórki przegrały.
trójki:
KS Sudety : Uczniowski Klub Sportowy Serbinów Biała Podlaska - 2:0 (15:12, 15:9)
czwórki
KS Sudety: Międzyszkolny Klub Sportowy Olavia Oława - 0:2 (14:16, 8:15)
Wyniki za aplikacją organizatorów.
Wyniki z soboty - kliknij tutaj
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze