W sobotę (4 lutego) siatkarze KS Sudety Kamienna Góra podejmować będą SMS Oborniki Śląskie.
Mecz rozegrany zostanie na sali Szkoły Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze (ul. Jeleniogórska 7). Początek o godzinie 16.00.
Po 15 meczach Sudety zajmują 9 miejsce w trzeciej lidze. Mają 20 punktów. SMS rozegrał 14 spotkań i z 27 punktami zajmuje 5 miejsce.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze