Już jutro (sobota, 28 stycznia) siatkarze KS Sudety Kamienna Góra rozegrają dwa mecze, oba w Kamiennej Górze, na sali Szkoły Podstawowej nr 2 (ul. Jeleniogórska).
O godzinie 13.30 rozpocznie się mecz kadetów. Młodzi siatkarze podejmować będą AKS Strzegom.
Natomiast o godzinie 17 na parkiet wybiegną seniorzy. W ramach rozgrywek trzeciej ligi zagrają z drużyną z Jelcza Laskowic.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze