Dzisiaj (sobota, 3 grudnia) kadeci KS Sudety Kamienna Góra rozegrali wyjazdowe spotkanie z AKS Strzegom.
Kamiennogórzanie przegrali pierwszego seta, ale w trzech kolejnych byli lepsi od rywali i cały mecz wygrali 3:1.
kadeci AKS Strzegom : KS Sudety Kamienna Góra - 1:3 (25:20, 13:25, 20:25, 23:25).
W grupie walczącej o miejsca 9-15 kadeci KS Sudety zajmują trzecie miejsce. Za tydzień (10 grudnia) podejmować będą lidera grupy SPS Chrobry Głogów (godzina 13:30).
Wyniki za dzps.pl
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze