W sobotę (17 maja) na Orliku w Jeleniej Górze odbędzie się Turniej Piłki Nożnej Senior 2014.
Turniej odbędzie się na boiskach do piłki nożnej ?ORLIK? przy III LO w Jeleniej Górze -Aleja Jana Pawła II 25. Rozpoczęcie imprezy o godzinie 10:00.
Do turnieju zgłosić się można w dniu zawodów w godzina 9:30-9:50
Drużyny (6 grających + 2 rezerwowych zawodników) musza się składać z pełnoletnich piłkarzy nie zgłoszonych do rozgrywek PZPN.
Wpisowe płatne w dniu zawodów ? 120 zł.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze