Orły to nagroda burmistrza Lubawki przyznawana uczniom z terenu tej gminy. Przyznawane są Orły Złote, Srebrne i Brązowe. Wyróżniani są uczniowie za osiągnięcia naukowe, sportowe i artystyczne. Przed laty Orły wręczane były przed czerwcową sesją rady miejskiej. W 2012 roku radni obradowali w szkolnej sali gimnastycznej. Zobacz, kto wtedy otrzymał Orła.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze