Rozpoczęła się kolejna edycja letnich koncertów organowych "Muzyka Dawnych Mistrzów" w Krzeszowie. Koncerty odbywać się będą codziennie aż do 30 sierpnia.
Codziennie o godzinie 11:00 i 13:00 będzie można wysłuchać koncertu na organach w bazylice. Dodatkowo w soboty o godzinie 19:00 obywać się będą koncerty w kościele pw. św. Józefa.
Grać będą muzycy z całej Polski. Po koncertach w bazylice będzie można wejść na emporę organową, poznać muzyka oraz zobaczyć zabytkowe organy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze