Sędzisław jest kolejną wsią gminy Marciszów gotową na dożynki.
Mieszkańcy Sędzisławia ustawili dożynkowy witacz. Konstrukcja stoi w centralnym punkcie wsi, przy rondzie i wjeździe do pałacu.
Dożynki gminy Marciszów odbędą się w sobotę w Wieściszowicach.
Do tej pory pokazaliśmy przygotowania do dożynek w Wieściszowicch i Pustelniku.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze