Już 9 maja odbędzie się III. Pielgrzymka Mężczyzn Dolnego Śląska do Krzeszowa. Tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem "Odwaga i zaufanie".
- Jest to oddolna inicjatywa dolnośląskich, świeckich mężczyzn o charakterze między-diecezjalnym oraz ponad-wspólnotowym. Pragniemy, aby Krzeszów na wzór innych miast w Polsce (np. Kalisz, Góra Św. Anny, Piekary, Gietrzwałd.) stał się miejscem, do którego będą regularnie pielgrzymować katoliccy mężczyźni Dolnego Śląska. Gdzie będą mogli umacniać swoją wiarę, duchowo rozwijać i przeżywać na modlitwie ten czas wśród osób o tych samych wartościach. - piszą organizatorzy
Reklama
Pielgrzymka została objęta błogosławieństwem ks. bpa Andrzeja Siemieniewskiego – Biskupa Diecezji Legnickiej, ks. bpa Macieja Małygi – Biskupa Archidiecezji Wrocławskiej oraz ks. bpa Marka Mendyka - Biskupa Diecezji Świdnickiej a także patronatem honorowym ks. abpa Józefa Kupnego Metropolity Wrocławskiego.
Program oraz zapisy znajdują się na stronie https://pielgrzymkakrzeszow.pl/.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze