W niedzielę (10 maja) już po raz trzynasty odbyła się pielgrzymka motocyklistów do Krzeszowa.
W tym roku przed bazyliką pojawiło się około tysiąca motocyklistów. Wśród nich byli policjanci z jednostek w Kamiennej Górze i Wałbrzychu. Mundurowi nie tylko przyjechali swoimi jednośladami i quadami, dbali również o bezpieczeństwo uczestników.
Zgromadzone pojazdy i ich użytkownicy zostały poświęcone przez proboszcza krzeszowskiej parafii księdza Łukasza Langenfelda. W południe odprawiona została msza święta w intencji motocyklistów.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze