Już w sobotę (7 września) rolnicy z gminy Marciszów obchodzić będą swoje święto. W Wieściszowicach już widać przygotowania.
Tegoroczne dożynki gminy Marciszów odbędą się w Wieściszowicach na placu przy świetlicy.
Zobacz także:
Już teraz widać przygotowania do święta rolników. We wsi ustawione zostały witacze, które prezentujemy w galerii. Największa kompozycja powstała przy przystanku.
Przy wjeździe na drogę prowadzącą na Kolorowe Jeziorka stoi tabliczka zachęcająca do rezygnacji ze zwiedzania tej atrakcji i wzięcia udziału w dożynkach.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze