W najbliższą sobotę (1 października) siatkarze KS Sudety Kamienna Góra rozpoczną sezon III ligi.
W najbliższą sobotę (1 października) siatkarze KS Sudety Kamienna Góra rozpoczną sezon III ligi.
Pierwszy mecz zagrają z KKS Ren But Złotoryja. Mecz rozegrany zostanie na hali sportowej przy szkole w Pisarzowicach. Początek spotkania o godzinie 17.00. Wstęp wolny.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze