Rozpoczął się remont mola nad kamiennogórskim zalewem. Prace wykonuje Miejskie Centrum Kultury Fizycznej.
Od kilku miesięcy wstęp na molo jest niemożliwy. Powodem jest zły stan techniczny konstrukcji. Właśnie zaczął się demontaż starych desek. W ich miejsce zamontowane zostaną nowe deski, które są już zamówione. Tak odnowione molo powinno posłużyć kilkanaście lat.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze