Miejskie Centrum Kultury Fizycznej, gospodarz kamiennogórskiego Zalewu, rozpoczął remont mola. Z konstrukcji znika stare, przegnite odeskowanie.
- Następnie wyczyścimy i zabezpieczymy antykorozyjnie stalową konstrukcję. Udało się nam pozyskać w rozsądniej cenie deski modrzewiowe, które ułożymy na podporach. Będą one dużo trwalsze niż drewno sosnowe lub świerkowe – wyjaśnia Grzegorz Bizoń z MCKF.
Molo ma zostać także podświetlone. Spacerowicze będą mogli korzystać z niego w czerwcu tego roku.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze