Reklama

Porażka na początek

W pierwszym meczu w 2017 roku siatkarze KS Sudety Kamienna Góra zagrali z KKS Ren But Złotoryja.



Wyjazdowy mecz siatkarze Sudetów rozegrali wczoraj (sobota, 14 stycznia). Początek roku nie był dla nich udany. Co prawda wygrali pierwszego seta, ale w trzech kolejnych ulegli przeciwnikowi i przegrali całe spotkanie.

KKS Ren But Złotoryja : KS Sudety Kamienna Góra - 3:1 (22:25, 25:16, 27:25, 25:21)

Za tydzień mecz w Kamiennej Górze. W sobotę (21 stycznia) o godzinie 17.00 Sudety podejmować będą UKS Tygrysy Strzelin. Przeciwnicy do tej pory zdobyli tylko 3 punkty (Sudety 14).

Wynik za dzps.pl

#kamiennagóra #kssudety

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama