W pierwszym meczu w 2017 roku siatkarze KS Sudety Kamienna Góra zagrali z KKS Ren But Złotoryja.
Wyjazdowy mecz siatkarze Sudetów rozegrali wczoraj (sobota, 14 stycznia). Początek roku nie był dla nich udany. Co prawda wygrali pierwszego seta, ale w trzech kolejnych ulegli przeciwnikowi i przegrali całe spotkanie.
KKS Ren But Złotoryja : KS Sudety Kamienna Góra - 3:1 (22:25, 25:16, 27:25, 25:21)
Za tydzień mecz w Kamiennej Górze. W sobotę (21 stycznia) o godzinie 17.00 Sudety podejmować będą UKS Tygrysy Strzelin. Przeciwnicy do tej pory zdobyli tylko 3 punkty (Sudety 14).
Wynik za dzps.pl
#kamiennagóra #kssudety
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze