Dzisiaj (wtorek, 6 lipca) druhowie z OSP Pisarzowice odwiedzili dzieci na półkolonii odbywającej się w szkole w Pisarzowicach.
Dwie grupy dzieci (około 30 osób) miały okazję obejrzeć wóz strażacki, dowiedzieć się co nieco na temat ratownictwa, przymierzyć hełm strażacki, a także strącić kilka pachołków wodą podaną przez szybkie natarcie.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze