Od poniedziałku (3 lutego) w Kamiennej Górze rozpocznie działanie biuro nowego lewicowego ugrupowania.
Z połączenia SLD i Wiosny powstaje Nowa Lewica. Jej kamiennogórskie biuro działać będzie w budynku Cechu Rzemiosł przy ul. Karola Miarki 27. Biuro czynne będzie w poniedziałki w godzinach 11-12 i we wtorki od 11 do 14 na drugim piętrze.
W biurze spotkać się będzie można z radnymi związanymi z lewicą oraz działaczami lewicowych ugrupowań.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze