Dzisiaj zawodnicy sekcji mini siatkówki KS Sudety Kamienna Góra wyjechali do Częstochowy na Mistrzostwa Polski KINDER + SPORT. Rozgrywki rozpoczną się jutro (piątek, 8 lipca).
Drużyna "czwórek" zajęła trzecie miejsce w województwie, a "trójka" drugie miejsce.
Drużyny trenują: Marcin Bieńkowski i Maciej Latawiec.
Skład "czwórki": Michał Bąk, Marcel Chmielewski, Kacper Pasiut, Wojciech Piekarczyk, Kamil Respondek, Bartosz Zajdel.
Skład "trójki": Arkadiusz Latawiec, Kacper Kiepas, Miłosz Popardowski, Ksawier Respondek.
W pierwszej fazie "trójka" rozpocznie rywalizację w grupie "B". Jej przeciwnikami będą zespoły: KS Lechia Tomaszów Mazowiecki, RCS Radom, UKS Jankowa.
"Czwórka" rozpocznie rywalizację w grupie "K", zagra z: SP 3 Nysa 1, KurianVolley Olsztyn, Volley SP3 Gubin
Link do aplikacji na androida do śledzenia wyników na żywo: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.com.iplus.kindersport
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze