Reklama

Pojechali na finał

Dzisiaj zawodnicy sekcji mini siatkówki KS Sudety Kamienna Góra wyjechali do Częstochowy na Mistrzostwa Polski KINDER + SPORT. Rozgrywki rozpoczną się jutro (piątek, 8 lipca).

 

 

Drużyna "czwórek" zajęła trzecie miejsce w województwie, a "trójka" drugie miejsce.

 

Drużyny trenują: Marcin Bieńkowski i Maciej Latawiec.

 

Skład "czwórki": Michał Bąk, Marcel Chmielewski, Kacper Pasiut, Wojciech Piekarczyk, Kamil Respondek, Bartosz Zajdel.

Skład "trójki": Arkadiusz Latawiec, Kacper Kiepas, Miłosz Popardowski, Ksawier Respondek.

 

W pierwszej fazie "trójka" rozpocznie rywalizację w grupie "B". Jej przeciwnikami będą zespoły: KS Lechia Tomaszów Mazowiecki, RCS Radom, UKS Jankowa.

"Czwórka" rozpocznie rywalizację w grupie "K", zagra z: SP 3 Nysa 1, KurianVolley Olsztyn, Volley SP3 Gubin

Reklama

 

Link do aplikacji na androida do śledzenia wyników na żywo: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.com.iplus.kindersport

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama