W nocy z poniedziałku na wtorek (17/18 maja) w strażacy gasili pożar w centrum Kamiennej Góry. Paliły się komórki na jednym z podwórek przy ul. Kościuszki.
Strażacy wezwani zostali tuż przed godziną 3 w nocy. Musieli gasić płonące budynki i ratować sąsiednie konstrukcje. Spłonęły cztery komórki wykonane z drewna, jedna murowana jest częściowo uszkodzona. Wstępnie strażacy ocenili przyczyną pożaru mogło być podpalenie.
W akcji uczestniczyło pięć zastępów straży pożarnej, w tym 3 z PSP Kamienna Góra oraz OSP Ptaszków i Krzeszów. W sumie 14 strażaków.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze