Reklama

Pod prąd

Od poniedziałku internauci informują o błędnie ustawionych znakach objazdu przy remontowanej drodze w Czadrowie. Jak się okazuje mimo oznakowania wielu kierowców jeździ po staremu. 

 

Ze względu m.in. na nośność mostków na drodze prowadzącej przez dolny Czadrów ruch samochodów ciężarowych został skierowany przez Grzędy. Odpowiednie znaki stoją zarówno przy ulicy Betlejemskiej (wyjazd od strony Takaty) jak i przy Jadwigi Śląskiej w Krzeszowie.

Kolejne znaki z zakazem ruchu dla samochodów ciężarowych stoją już przy wyjeździe z Krzeszowa w stronę Czadrowa. 

Takie oznakowanie jednak nie stanowi przeszkody dla części kierowców, którzy jak sami przyznają ?jeżdżą na pamięć?. Tylko nieliczni i to głównie ze względu na sprzęt pracujący przy drodze decydują się cofać spod Czadrowa. 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama