Kadeci KS Sudety Kamienna Góra rozegrali dzisiaj (sobota, 24 września) pierwszy mecz w sezonie.
Na początku sezonu kamiennogórscy siatkarze zmierzyli się z drużyną wskazywana na kandydata na zwycięzcę ligi - TS Victoria PWSZ Wałbrzych.
KS Sudety przegrał 0:3 (do 10, 8 i 7).
Skład KS Sudety: Konrad Dmochowski, Kacper Gorzejewski, Marcel Korfanty, Kacper Kwaśnicki, Dominik Michalik, Mikołaj Regewicz, Szymon Wiktor, Michał Woźniak.
Trener: Łukasz Łukasik

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze