Ośrodek Sportu i Rekreacji w Boguszowie- Gorcach już jutro o godz. 9:00 zaprasza do wzięcia udziału w konkursie pod hasłem ?Piosenką turystyczną żegnamy sezon?. Konkurs odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej ? filia Gorce. Wszystkich tych, którzy nie chcą uczestniczyć w konkursie zapraszamy do dopingowania uczestników.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze