Dzisiaj (sobota, 22 października) w Kamiennej Górze rozegrany został mecz siatkarskich kadetów.
Gospodarzem spotkania była miejscowa drużyna KS Sudety. Młodzi siatkarze podejmowali rówieśników z KPS Dekoria Świdnica.
Kamiennogórscy siatkarze odnieśli pierwsze zwycięstwo w sezonie. wygrali 3:0 (23, 22, 16).
Skład KS Sudety: M. Woźniak, K. Dmochowski, M. Korfanty, K. Kwaśnicki, D. Michalik, Sz. Wiktor, P. Samek (L) / K. Gorzejewski, W. Piekarczyk, M Bąk, Sz. Bielewicz, M. Regewicz, D. Zioła, D. Kwiatek (L)
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze