Siatkarskie młodziczki KS Sudety Kamienna Góra były dzisiaj gospodyniami turnieju, w którym zagrały również ekipy MKS Polonia Świdnica II oraz MKS Piast Głogów.
Sudety pokonały Polonię 2:0 (25:19, 25:23) i przegrały z Piastem 0:2 (18:25, 11:25). W meczu Polonii z Piastem lepsza okazała się drużyna z Głogowa wygrywając 2:0 (25:20, 25:13).
Dzisiejsze zwycięstwo było dla kamiennogórzanek pierwszym w tym sezonie ligowych rozgrywek.
Wyniki za dzps.pl
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze