Na dziesiątym miejscu kończą sezon III ligi siatkarze KS Sudety Kamienna Góra.
O kolejności decydowała dzisiejsza (sobota, 16 kwietnia) ostatnia kolejka rozgrywek. Kamiennogórzanie grali na wyjeździe z UKS Tygrysy Strzelin. Sudety wygrały 3:2 (25:21, 25:22, 15:25, 20:25, 15:6). Wygrana pozwoliła na awans w tabeli przed KKS Ren-But Złotoryja, który przegrał z TS Volley Jelcz Laskowice.
Dzisiejsza kolejka kończy rozgrywki III ligi. W finałach Sudety walczył o miejsca 10-18 i zajęły pierwsze miejsce w tej grupie.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze