Dzisiaj (środa, 14 lipca) odbyła się nadzwyczajna sesja rady gminy Kamienna Góra.
Jednym z tematów posiedzenia było wprowadzenie zmian w budżecie. Radni zgodzili się na zwiększenie kwoty przeznaczonej na inwestycje przy szkole w Pisarzowicach i podzielenie jednej z nich na dwa lata.
Kwoty, które zaproponowali wykonawcy były większe od założonych w budżecie. Dzięki dzisiejszym zmianom gmina będzie mogła podpisać umowy i rozpocząć obie inwestycje, które obejmą zagospodarowanie terenu wokół szkoły.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze