Reklama

Pięć setów w Żmigrodzie

Kolejny pięciosetowy mecz rozegrali siatkarze KS Sudety Kamienna Góra. Wczoraj (sobota, 11 lutego) grali na wyjeździe z ULKS Ogień Żmigród.

Gospodarze wygrali dwa pierwsze sety. W dwóch kolejnych musieli uznać wyższość Sudetów. O zwycięstwie wmeczu decydował tie-break, w którym niewielką przewagę uzyskali gospodarze.

ULKS Ogień Żmigród : KS Sudety Kamienna Góra - 3:2 (25:22, 25:18, 14:25, 25:27, 15:13).

Za tydzień (sobota, 18 lutego) o godzinie 17 Sudety podejmować będą najsłabszą drużynę III ligi. KS Jelenia Góra w tym sezonie nie zdobył jeszcze punktu, w 16 meczach wygrał 4 sety.

Wynik za dzps.pl

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama