Kolejny pięciosetowy mecz rozegrali siatkarze KS Sudety Kamienna Góra. Wczoraj (sobota, 11 lutego) grali na wyjeździe z ULKS Ogień Żmigród.
Gospodarze wygrali dwa pierwsze sety. W dwóch kolejnych musieli uznać wyższość Sudetów. O zwycięstwie wmeczu decydował tie-break, w którym niewielką przewagę uzyskali gospodarze.
ULKS Ogień Żmigród : KS Sudety Kamienna Góra - 3:2 (25:22, 25:18, 14:25, 25:27, 15:13).
Za tydzień (sobota, 18 lutego) o godzinie 17 Sudety podejmować będą najsłabszą drużynę III ligi. KS Jelenia Góra w tym sezonie nie zdobył jeszcze punktu, w 16 meczach wygrał 4 sety.
Wynik za dzps.pl
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze