Zakończyły się prace naprawcze w "Wąwozie Kamieńczyka". KPN naprawił uszkodzone podesty oraz siatki zabezpieczające. Od piątku 8 stycznia oglądanie wodospadu będzie możliwe również z dolnych platform widokowych.
KPN przypomina, że "Wąwóz Kamieńczyka" zwiedzamy w kaskach wydawanych przez obsługę przy punkcie pobierania opłat. Jednocześnie wodospad może zwiedzać 35 osób.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze