Wykonawca drogi S3 otworzył dwa ronda przy zjeździe Kamienna Góra Południe, czyli na drodze Kamienna Góra - Kowary.
Od dzisiaj kierowcy jeżdżą nowym odcinkiem drogi wojewódzkiej. Powstał podczas budowy drogi ekspresowej S3.
Funkcjonujący do tej pory bypass był zalewany podczas obfitych opadów. Na nowym odcinku nie powinno już być takiego problemu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze