W poniedziałek (4 sierpnia) na stadionie przy ulicy Słowackiego w Kamiennej Górze odbędzie się turniej piłki nożnej młodzików (chłopcy rocznik 2002 i młodsi, dziewczęta rocznik 2000 i młodsze). W turnieju mogą uczestniczyć osoby mieszkające w Kamiennej Górze.
Każda drużyna musi posiadać opiekuna. Liczba grających zawodników: 7 - 6 w polu + bramkarz, 2 zawodników rezerwowych. Przybycie zespołów na turniej o godzinie 9.30.
Organizator turnieju:klub KKS Olimpia Kamienna Góra
Więcej informacji można uzyskać u trenera Adama Nowaka pod nr telefonu 512 425 869.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze