Reklama

Okiem trenera po meczu z SMS Olimp

Meczem z Obornikami Śląskimi rozpoczęliśmy walkę w grupie E o miejsca 10-18. Przed spotkaniem było wiele niewiadomych. Jak przerwa świąteczna wpłynęła na naszych zawodników, co też możemy spodziewać się po drużynie gości.

 

Mieliśmy trochę problemów z przyjęciem, natomiast gdy już dogrywaliśmy dobrze skutecznie kończyliśmy akcję w pierwszym tempie. Bardzo dobrze funkcjonowała zagrywka, którą zdobyliśmy dużo punktów.

Kontrolowaliśmy całe spotkanie. Jedynie w 3 secie zaczęliśmy kiepsko bo było już nawet 5:0 dla gości. Szybko jednak poprawiliśmy przyjęcie i lepiej zagraliśmy blokiem.

Dość łatwo wygrane spotkanie, ale mimo tego dalej musimy ciężko pracować i eliminować powtarzające się błędy.

KS SUDETY KAMIENNA GÓRA - SMS OLIMP OBORNIKI ŚLĄSKIE 3:0 (21,25,19)

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama