Meczem z Obornikami Śląskimi rozpoczęliśmy walkę w grupie E o miejsca 10-18. Przed spotkaniem było wiele niewiadomych. Jak przerwa świąteczna wpłynęła na naszych zawodników, co też możemy spodziewać się po drużynie gości.
Mieliśmy trochę problemów z przyjęciem, natomiast gdy już dogrywaliśmy dobrze skutecznie kończyliśmy akcję w pierwszym tempie. Bardzo dobrze funkcjonowała zagrywka, którą zdobyliśmy dużo punktów.
Kontrolowaliśmy całe spotkanie. Jedynie w 3 secie zaczęliśmy kiepsko bo było już nawet 5:0 dla gości. Szybko jednak poprawiliśmy przyjęcie i lepiej zagraliśmy blokiem.
Dość łatwo wygrane spotkanie, ale mimo tego dalej musimy ciężko pracować i eliminować powtarzające się błędy.
KS SUDETY KAMIENNA GÓRA - SMS OLIMP OBORNIKI ŚLĄSKIE 3:0 (21,25,19)
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze