Reklama

Okiem trenera po meczu z KS Jelenia Góra

Okiem trenera Łukasz Łukasika:

KS Jelenia Góra - KS Sudety Kamienna Góra 3:1 (23,23,-24,23)

 

Do Jeleniej Góry pojechaliśmy walczyć o punkty, które będą się liczyły w kolejnej fazie rozgrywek o miejsca 10-18. Pierwsze spotkanie wygraliśmy u siebie 3:1, ale już wtedy nie było łatwo. Jelenia Góra do tej pory nie zdobyła jeszcze punktu. Cały komplet zgarnęli dzisiaj pokonując nasz zespół. Niestety ta porażka będzie się liczyła w dalszej części rozgrywek. Zabieramy ze sobą 8 punktów.

Mecz nie układał się najlepiej. Cały czas graliśmy punkt za punkt, decydowały błędy w końcówce każdego seta. Zagraliśmy słabo na kontrach, często byliśmy podbijani lub blokowani. Mieliśmy problemy w wykończeniu akcji. W całym spotkaniu zepsuliśmy około 20 zagrywek, czyli oddaliśmy przeciwnikom prawie całego seta. Nie można wygrać, popełniając tyle błędów własnych. Nie ma zawodnika, którego można by specjalnie wyróżnić dobrą grą.

Reklama

Za tydzień ostatnia kolejka w tym roku i tej rundy grupowej. Gramy na wyjeździe w Żarowie.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama