Wczoraj (środa, 27 grudnia) do jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Chełmsku Śląskim dotarł nowy wóz.
Strażacy otrzymali pick-upa mitshubishi L200. Pojazd ma 10 lat, kosztował ponad 50 tys. zł. Samochód dostosowany jest do potrzeb strażaków. Zabudowę stanowi specjalny kontener. Pojazd ma napęd na cztery koła. W jednostce zastąpi tarpana honkera. Pojazd wspierać będzie nie tylko działania strażaków, ale również gminnego zarządzania kryzysowego.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze